Reklama

Zamość: Segregowanie odpadów to obowiązek. Kontrole u przedsiębiorców

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Pracownicy zamojskiego magistratu wspólnie ze strażnikami miejskimi kontrolują przedsiębiorców prowadzących działalność na zamojskiej starówce. Sprawdzają, czy generowane przez ich firmy odpady są odpowiednio segregowane. 

"Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Zamość wspólnie ze Strażą Miejską przypominają przedsiębiorcom, który prowadzą działalność gospodarczą na Starym Mieście, o obowiązku segregowania odpadów. Zaniedbania w tej kwestii dotyczą głównie branży gastronomicznej. Brak segregacji, bałagan przy pojemnikach na odpady to niestety częsty widok"- czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.

W magistracie dowiedzieliśmy się, że za niewłaściwe segregowanie i zaśmiecanie terenu grożą wysokie mandaty. Na razie kontrole kończyły jedynie pouczenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us