Logo
Wydrukuj tę stronę

Jest nowy dyrektor w zamojskim Urzędzie Miasta

foto: archiwum foto: archiwum

Barbara Godziszewska została dyrektorką Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość. Z zamojskim ratuszem związana jest od końca 2014 roku, kiedy prezydentem Zamościa został Andrzej Wnuk.

Przypomnijmy, Barbara Godziszewska początkowo była asystentką ds. promocji prezydenta Zamościa. Pod koniec 2017 roku, kiedy weszła w życie ustawa likwidująca stanowiska doradców i asystentów w samorządach, straciła posadę. Od tego czasu wykonywała pracę dla Urzędu Miasta na umowę zlecenie.

Dzisiaj zamojski magistrat opublikował wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość. Dotychczasowego dyrektora -  Damiana Miechowicza, który został dyrektorem w Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu, zastąpiła Barbara Godziszewska.  

Od kandydatów wymagano m.in. wykształcenia wyższego, minimum 5-letniego stażu pracy, znajomości ustawy o prawie autorskim, znajomości lokalnych mediów, czy wiedzy z zakresu promocji jednostek samorządu terytorialnego oraz budowania marki i kreowania wizerunku.

"Kandydatka w postępowaniu rekrutacyjnym osiągnęła bardzo dobre wyniki ze wszystkich ocenianych przez komisję kryteriów: przygotowanie merytoryczne, predyspozycje i umiejętności" - czytamy w uzasadnieniu wyboru.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl