Logo
Wydrukuj tę stronę

5000 sztuk podrobionej odzieży na giełdzie w Mokrem

foto: Policja foto: Policja

Policjanci oraz funkcjonariusze Urzędu Celno Skarbowego zabezpieczyli łącznie prawie 5000 sztuk podrobionej odzieży. Nielegalny towar na giełdzie w m. Mokre oferowali do sprzedaży trzej obywatele Bułgarii.

- Wczoraj policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na terenie giełdy w m. Mokre wspólnie z funkcjonariuszami zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Celno Skarbowego przeprowadzili działania wymierzone w nieuczciwych sprzedawców oferujących do sprzedaży towar z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. W czasie działań mundurowi na trzech stoiskach handlowych, na których do sprzedaży oferowane były „markowe” ubrania i bielizna zabezpieczyli łącznie prawie 5000 sztuk koszulek, bluz sportowych, spodni, krótkich spodenek, legginsów, skarpetek i męskiej bielizny, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Nielegalny asortyment oferowali do sprzedaży trzej obywatele Bułgarii w wieku 25, 27 i 34-lat. Mężczyźni zostali zatrzymani. Wraz z zabezpieczonym towarem trafili do komendy.

Usłyszą zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu towarów z zarejestrowanym znakiem towarowym.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl