Reklama
Reklama

Zamość: Są dwie oferty na stanowisko dyrektora promocji

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Tylko dwie osoby wezmą udział w konkursie na stanowisko dyrektora Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość. To, kto nim zostanie, ogłoszone powinno być w ciągu dwóch tygodni.

W odpowiedzi na konkurs na dyrektora Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość wpłynęły dwie oferty. Oceni je komisja konkursowa - powiedziała nam Marta Lackorzyńska Serafin, rzeczniczka UM Zamość. 

Oferty można było składać do 29 maja. Od kandydatów wymagano m.in. wykształcenia wyższego, minimum 5-letniego stażu pracy, znajomości ustawy o prawie autorskim, znajomości lokalnych mediów, czy wiedzy z zakresu promocji jednostek samorządu terytorialnego oraz budowania marki i kreowania wizerunku.

Przypomnijmy, że dotychczasowy dyrektor, Damian Miechowicz objął to stanowisko w 2015 roku, ale niedawno został został zatrudniony w Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Pełni tam obowiązki dyrektora.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us