Logo
Wydrukuj tę stronę

Zahamował przed gołębiem

foto: Policja foto: Policja

80-latek za kierownicą Citroena widząc gołębia na jezdni zahamował. W jego tył uderzył jadący za nim kierowca BMW. 80-latek został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Łapiguz.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem m. Citroen, 80-letni mieszkaniec gminy Zamość jadąc od strony miejscowości Łapiguz na wiadukcie przyhamował, ponieważ na jezdni siedział gołąb. Jadący za nim kierujący BMW nie zachował bezpiecznej odległości i nie zdążył w porę zareagować uderzając w tył citroena. Kierujący BMW 30-latek z gminy Zamość nie wymagał pomocy medycznej, natomiast kierujący citroenem został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Na szczęście okazało się, że 80-latkowi poza niegroźnymi potłuczeniami nic się nie stało - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci przypominają, że zawsze powinniśmy pamiętać o zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu, który jedzie przed nami.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl