Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Rusza budowa mieszkań +

Źródło: PFR Nieruchomości Źródło: PFR Nieruchomości

Powstanie osiedle z sześcioma, czterokondygnacyjnymi blokami przy ul. Parkowej w Zamościu. To w ramach programu "mieszkanie +". Powołano już spółkę do realizacji zadania.

W miniony wtorek Miasto Zamość wraz z TBS Zamość stały się częścią Spółki Celowej powołanej do realizacji zadania, poprzez wniesienie aportem nieruchomości wytypowanych przez Miasto.

Na niespełna hektarowej działce powstanie osiedle z sześcioma, czterokondygnacyjnymi blokami o dwuspadowych dachach zaprojektowanych z uwzględnieniem lokalnych warunków krajobrazowych i charakteru otaczającej ich zabudowy. Będą tam lokale od kawalerek do czteropokojowych. Średni metraż powstających mieszkań będzie wynosił blisko 55,6 mkw., a dominującym typem w strukturze będzie M3. Do każdego mieszkania na parterze przewidziano ogródek.

W ciągu najbliższych tygodni rozpoczną się prace remediacyjne gruntu, a następnie ruszą prace budowlane.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl