Reklama
Reklama

Zamość: Rusza budowa mieszkań +

Źródło: PFR Nieruchomości Źródło: PFR Nieruchomości

Powstanie osiedle z sześcioma, czterokondygnacyjnymi blokami przy ul. Parkowej w Zamościu. To w ramach programu "mieszkanie +". Powołano już spółkę do realizacji zadania.

W miniony wtorek Miasto Zamość wraz z TBS Zamość stały się częścią Spółki Celowej powołanej do realizacji zadania, poprzez wniesienie aportem nieruchomości wytypowanych przez Miasto.

Na niespełna hektarowej działce powstanie osiedle z sześcioma, czterokondygnacyjnymi blokami o dwuspadowych dachach zaprojektowanych z uwzględnieniem lokalnych warunków krajobrazowych i charakteru otaczającej ich zabudowy. Będą tam lokale od kawalerek do czteropokojowych. Średni metraż powstających mieszkań będzie wynosił blisko 55,6 mkw., a dominującym typem w strukturze będzie M3. Do każdego mieszkania na parterze przewidziano ogródek.

W ciągu najbliższych tygodni rozpoczną się prace remediacyjne gruntu, a następnie ruszą prace budowlane.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us