Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Sąsiedzka bójka na ul. Świętego Piątka

foto: archiwum foto: archiwum

Do sąsiedzkiej bójki doszło w sobotę wieczorem na ul. Świętego Piątka w Zamościu. Policjanci zatrzymali 3 osoby, które odpowiedzą za nieuprawnione wtargnięcie do domu sąsiada. Napastnicy bili go rękoma i uderzyli trzonkiem od motyczki.

- Doszło do sprzeczki pomiędzy sąsiadami mieszkającymi na ul. Świętego Piątka w Zamościu. Do jednego z domów, w sposób nieuprawniony wtargnęły  trzy osoby. Napastnicy bili domownika rękami po całym ciele. Uderzyli mężczyznę drzewcem od motyczki. Pokrzywdzony trafił do szpitala, po opatrzeniu został zwolniony do domu - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Napastnicy, mężczyźni w wieku 18 i 40 lat oraz 42-letnia kobieta, zostali zatrzymani do wyjaśnienia. 40-latek i 42-latka byli nietrzeźwi - dodaje. 

Policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnić co dokładnie się wydarzyło.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl