Logo
Wydrukuj tę stronę

Nie zdążył zahamować

foto: Policja foto: Policja

21-latek kierując Mercedesem nie zdążył zahamować i uderzył w tył jadącego przed nim Renaulta. 48-latka została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 74 w m. Zawada.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godziny 15:00. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 21-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna kierując Mercedesem jechał w stronę Zamościa w ciągu innych pojazdów. Kiedy jadąca przed nim kierująca Renaultem zaczęła zwalniać, nie zdążył zahamować i uderzył w tył jej pojazdu.

Do szpitala na dalsze badania została przewieziona siedząca za kierownicą renault 48-letnia mieszkanka gminy Zamość. Po konsultacjach mogła opuścić placówkę służby zdrowia, poza niegroźnymi potłuczeniami nie doznała poważniejszych obrażeń.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierowcy biorący udział w kolizji byli trzeźwi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl