Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Kombinezony i maseczki od więźniów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Uszyte przez skazanych z Opola Lubelskiego kombinezony ochronne trafią do Domu Pomocy Społecznej w Zamościu, a ponad pół tysiąca maseczek wyprodukowanych w zamojskim Zakładzie Karnym otrzyma miejscowa Komenda Miejska Policji. Przekazanie odbędzie się 15 maja o godzinie 9.00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

Wsparcie odbywa się w ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga.

– W tym trudnym czasie pandemii nie możemy pozostawać obojętni na los drugiego człowieka. Wsparcie dla naszej lokalnej społeczności buduje poczucie wspólnoty i bezpieczeństwa. W ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga przekazaliśmy już miliony maseczek, przyłbic, czy litrów płynu dezynfekującego. Nadal deklarujemy gotowość niesienia pomocy potrzebującym - zapewnia Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości.

W piątek Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie płk Dariusz Bernat, przekaże na ręce Prezydenta Miasta Zamościa Andrzeja Wnuka uszyte w zakładach karnych kombinezony i maseczki.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl