Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamojski Budżet Obywatelski. Przyjmowanie wniosków zostanie wznowione

foto: Szymon Łyciuk foto: Szymon Łyciuk

21 maja zostanie wznowiony nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego Miasta Zamość na 2021 rok. Nabór projektów potrwa przez miesiąc.

Kwoty przeznaczone na realizację działań objętych procedurą Budżetu Obywatelskiego pozostają bez zmian tj.:
1. 1,6 mln zł (słownie) milion sześćset tysięcy złotych przeznacza się na realizację projektów osiedlowych, przy czym dla każdego z 16 osiedli Miasta Zamość zostaje przypisana kwota w wysokości 100 tys. zł (słownie) sto tysięcy złotych,
2. 900 000 zł (słownie) dziewięćset tysięcy złotych przeznacza się na realizację projektu ogólnomiejskiego.

Łącznie 2,5 mln złotych.

Kompletnie wypełniony formularz zgłoszenia projektu osiedlowego/ogólnomiejskiego wraz z kartami poparcia dla zgłaszanego projektu, w pierwszej kolejności należy składać w formie elektronicznej (skan/zdjęcie) na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wyjątkowo w formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Projekt- Budżet Obywatelski 2021” do Biura Obsługi Interesanta w godzinach pracy Urzędu Miasta- pn, śr, czw i pt 7:30-15:00, wt. 8:00-15:00.

Zarządzenie Nr 98/2020 Prezydenta Miasta Zamość z dnia 13 maja 2020 rok wprowadza możliwość wyrażenia poparcia dla danego projektu w formie elektronicznej przy wykorzystaniu Platformy e-PUAP.

Wnioski i regulamin dostępne są pod adresem:

http://www.zamosc.pl/news/5842/1/wnioski-do-bo.html

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl