Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamojskie zoo otwiera się dla zwiedzających

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojski Ogród Zoologiczny ma zostać otwarty dla zwiedzających już jutro, 19 maja. Na jego terenie będzie mogło przebywać jednocześnie nie więcej niż 400 osób. Placówka przygotowała zbiór zasad dla zwiedzających.

"W związku z planowanym otwarciem terenu zoo dla zwiedzających wszystkich naszych gości prosimy, o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi i stosowanie się do obowiązujących zaleceń" - czytamy w komunikacie.

ZASADY ZWIEDZANIA ZOO W CZASIE PANDEMII:

1) Na terenie zoo może przebywać jednocześnie 400 OSÓB.
Maksymalna dopuszczalna liczba osób w poszczególnych obiektach to:
- żyrafiarnia – 4 osoby
- małpiarnia – 10 osób
- pawilon dużych drapieżników, terraria i akwaria – 25 osób.
2) W okresie obowiązywania obostrzeń czynna będzie wyłącznie KASA GŁÓWNA w godzinach 9.00-16.00. Zwiedzający mogą przebywać na terenie zoo do godziny 17.00.
3) Prosimy o dokonywanie płatności przy użyciu KART PŁATNICZYCH.
4) Obowiązuje REZERWACJA TELEFONICZNA pod numerem 84 639 34 70. Rezerwacji można dokonać wyłącznie w dniu planowanej wizyty (należy podać godzinę przybycia).
5) W trakcie zwiedzania należy zachowywać 2-METROWE ODSTĘPY między zwiedzającymi (nie dotyczy osób mieszkających wspólnie).
6) Wejście na teren ogrodu wyłącznie W MASECZKACH OCHRONNYCH.
7) Obowiązuje DEZYNFEKOWANIE RĄK płynem znajdującym się w dozownikach przy kasie głównej oraz przy drzwiach wejściowych do pawilonów.
8) Ze względu na brak możliwości dezynfekcji MOTYLARNIA pozostaje zamknięta do odwołania.
9) Na terenie zoo obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA.
10) PLACE ZABAW pozostają zamknięte do odwołania.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl