Logo
Wydrukuj tę stronę

Szopinek: Pijany nie zapanował nad BMW. Po dachowaniu poszedł do domu

foto: Policja foto: Policja

25-letni kierowca BMW nie zapanował nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Po zdarzeniu uciekł pieszo. Policjanci odnaleźli go w miejscu jego zamieszkania, chował się za jednym z budynków gospodarczych. W organizmie miał ponad promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło w Szopinku pod Zamościem.

- W niedzielę wieczorem dyżurny zamojskiej Policji otrzymał informację o stojącym w rowie samochodzie marki BMW. Zgłaszająca poinformowała, że nietrzeźwy kierujący na zakręcie wypadł z jezdni, samochód dachował i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Kierowca miał wysiąść z auta i oddalić się z miejsca zdarzenia.
Policjanci, którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili właścicieli samochodu. Pojechali do miejsca ich zamieszkania i na posesji odnaleźli chowającego się za jednym z budynków gospodarczych mężczyznę. Próbował on uciec policjantom jednak szybko został zatrzymany. 25-latek z gminy Zamość został przewieziony do komendy, gdzie przeprowadzono badanie stanu jego trzeźwości. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Po wykonanych czynnościach procesowych został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. To nie pierwszy raz, kiedy 25-latek odpowie za tego typu przestępstwo. Mężczyzna był już wcześniej karany za jazdę po alkoholu, wówczas sąd zakazał mu kierowania pojazdami na okres kilku lat, a zakaz przestał obowiązywać kilka dni temu. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl