Reklama
Reklama

"Diamentowe Kobiety Zamościa 2020" - premiera drugiej części [WIDEO] Wyróżniony

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Premiera drugiej części filmu z cyklu "Diamentowe Kobiety Zamościa 2020". - To filmowy sposób dotarcia do kobiet przez dzielenie się historią osobistego sukcesu. Kobiet, które postawiły krok do przodu na różnych płaszczyznach życia - mówi Jagoda Kupiec, prezes Fundacji Zibera, która realizuje projekt.

"Diamentowe Kobiety" to prezentacja kobiet przedsiębiorczych, aktywnych, które dzięki wierze we własne siły są na wybranej przez siebie ścieżce życiowej są spełnione i gotowe na trudności.

- Wizualne historie to też poruszająca opowieść o zmaganiu się z codziennością i wyborach, które zaważyć mogą na całym życiu. Nie bez powodu druga część filmu (pierwsza została zaprezentowana w 2019 roku) opiera się na kluczowym słowie. Jest nim odwaga. Nie tylko odwaga do realizacji życiowego celu, ale też do... prezentacji tego szerszemu gronu odbiorców. Tutaj najważniejszym atrybutem filmu będą buty.. dlaczego? Wyjaśni się w filmie - informuje Jagoda Kupiec. - Nasze bohaterki mówią o swoich często niełatwych początkach, i drodze realizacji ich osobistych planów. Sukcesach i porażkach. Ta opowieść to uniwersalna prawda o każdej kobiecie, to też dowód na to, jak silne może być wzajemne wsparcie i pozytywna motywacja - dodaje. 

Tak też działa sama fundacja Zibera. - Od początku bazowaliśmy na "żywych spotkaniach" i wymianie energii pomiędzy ich uczestniczkami. Dzieją się rzeczy niesamowite... W schemacie spotkań staramy się wygospodarować czas na prezentację przynajmniej jednej aktywnej i przedsiębiorczej Pani. Inspiracja i siła jaką niosą takie spotkania są nie do przecenienia! - podkreśla prezes Jagoda Kupiec.

Portal ezamosc.pl patronuje projektowi medialnie. Zapraszamy do obejrzenia drugiej części filmu, wideo poniżej.

Aby Fundacja Zibera mogła kontynuować swoją misję i sfinalizować kampanię, potrzebuje pomocy finansowej na: pokrycie kosztów filmu, zorganizowanie spotkań eksperckich i zorganizowania cyklu warsztatów artystycznych w plenerze na Roztoczu. Zrzutka prowadzona jest pod adresem: https://zrzutka.pl/4m3m6z

 

Media

1 komentarz

  • chimera
    chimera wtorek, 12 maj 2020 14:27 Link do komentarza

    Zibera- co to za nazwa, skąd się wzięła, kto za tym stoi?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us