Reklama

Zbiórka w zamojskim więzieniu. Wsparcie trafi do potrzebujących

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Zamościu zorganizowali akcję charytatywną, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup żywności z długim terminem przydatności do spożycia oraz słodyczy dla dzieci. Artykuły spożywcze trafią po weekendzie majowym do Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu, skąd zostaną przekazane do najbardziej potrzebujących zamojskich rodzin.

- W tym trudnym czasie pandemii nie możemy pozostawać obojętni na los drugiego człowieka. Wsparcie dla naszej lokalnej społeczności buduje poczucie wspólnoty i bezpieczeństwa. W ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga przekazaliśmy już miliony maseczek, przyłbic, czy litrów płynu dezynfekującego. Ponad pół miliona złotych z Funduszu Sprawiedliwości otrzymał zamojski szpital. Nie zapominamy też o potrzebujących pomocy rodzinach, czego przykładem jest prowadzona zbiórka. Mieszkańcy Zamościa i całej Zamojszczyzny mogą na nas liczyć. – powiedział Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Romanowski.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us