Reklama
Reklama

Trwa odkażanie w DPS

Dezynfekcja w zamojskim DPS, foto: WOT, materiał nadesłany, archiwum Dezynfekcja w zamojskim DPS, foto: WOT, materiał nadesłany, archiwum

Żołnierze z 5 Pułku Chemicznego z Tarnowskich Gór odkażają Dom Pomocy Społecznej przy ul. Radzieckiej w Zamościu. Wspierają ich żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz 25 Batalionu Lekkiej Piechoty w Zamościu.

Odkażanie jest przeprowadzone w całym budynku. Tak, jak w przypadku poprzedniej dezynfekcji w DPS przy ul. Żdanowskiej, środki wykorzystane do odkażania są oparte na bazie etanolu, dzięki czemu po zakończeniu działań żołnierzy, podopieczni i personel będą mogli tego samego dnia wrócić do zajmowanych wcześniej pomieszczeń.

Obecnie w DPS przy ul. Radzieckiej przebywa 12 podopiecznych, to głównie osoby starsze i niepełnosprawne.

Odkażanie w DPS w Zamościu odbywa się po raz drugi, wcześniej (22 kwietnia) działaniami objęto Dom Pomocy Społecznej przy ul. Żdanowskiej. Akcję odkażania obiektu również prowadzili żołnierze z 5 Pułku Chemicznego z Tarnowskich Gór przy wsparciu 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz 25 Batalionu Lekkiej Piechoty w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us