Reklama

Zamość: Fundacja zebrała ponad 40 tys.zł

źródła: Facebook "Walczymy o Zamość" źródła: Facebook "Walczymy o Zamość"

Fundacja Nowe Życie w Zamościu jest pomysłodawcą i organizatorem akcji "Walczymy o Zamość”, w ramach której zaopatruje w niezbędny sprzęt ochrony osobistej szpitale, placówki medyczne oraz te wszystkie miejsca które zostały dotknięte przez koronawirusa, jak zamojski DPS.

- Do tej pory udało nam się zebrać na ten cel ponad 40.000 zł, z czego prawie połowę już wydaliśmy na profesjonalne maski antywirusowe FFP3, FFP2, kombinezony, przyłbice, itp., a w tej chwili oczekujemy na realizację naszych kolejnych zamówień za blisko 10.000zł. Widzimy że potrzeby są bardzo duże, a sprzęt, choć profesjonalny - jest jednorazowego użytku. [...] Nasze środki nie wystarczą na długo, a bez kolejnych wpłat będziemy zmuszeni zakończyć to, co jak wierzymy jest niezwykle potrzebne w dzisiejszych czasach. Nasza Fundacja prowadzi również pomoc duchową i psychologiczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą akcją na stronie www.walczymyozamosc.pl oraz do śledzenia naszego fb- informuje koordynator akcji „Walczymy o Zamość” Katarzyna Niderla.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us