Logo
Wydrukuj tę stronę

Pomoc dla Hospicjum Santa Galla! Wspólna akcja FocusFilm i ezamosc.pl

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Firma FOCUSfilm oraz portal ezamosc.pl postanowiły w tym trudnym okresie nie pozostawiać najbardziej potrzebujących bez pomocy. Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych - do prawidłowego i bezpiecznego działania - potrzebuje dużej ilości środków ochrony osobistej. Apelujemy o wsparcie akcji.

Mamy świadomość, że od kilku tygodni większość z Was - w większym lub mniejszym stopniu - dotknęła sytuacja związana z epidemią koronawirusa COVID-19. W bardzo trudniej sytuacji znalazły się placówki, które na co dzień niosą bezinteresowną pomoc innym. Mieliśmy okazję podglądać jak wygląda działalność Hospicjum, gdy realizowaliśmy spot reklamowy i krótki film reportażowy dotyczący działalności placówki. Widzieliśmy od środka, jak ważne jest funkcjonowanie tego ośrodka. Jak wielu ludzi potrzebuje opieki, rozmowy, otuchy. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, była to dla nas wielka lekcja człowieczeństwa. Chcemy pomóc i prosimy Was o wsparcie naszej akcji.

Pracownicy i pacjenci Hospicjum są grupą szczególnie narażoną na wirusa. Do prawidłowego funkcjonowania placówki, która opiekuje się pacjentami głównie z chorobą nowotworową oraz innymi chorobami w stanie terminalnym, potrzeba dużej ilości maseczek, rękawiczek, fartuchów ochronnych i środków dezynfekcji.

Potrzeby są na prawdę ogromne. Chcemy pomóc! Zbieramy pieniądze, które zostaną przeznaczone na środki ochrony osobistej dla personelu medycznego Hospicjum i samych pacjentów. Bardzo Was prosimy o wsparcie tej zbiórki. Każda złotówka się liczy.

Strona zbiórki: https://pomagam.pl/santagalla

Wpłać ile możesz!

Media
Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl