Reklama

Nie zauważył ciężarówki

foto: Policja foto: Policja

Do zderzenia volkswagena z ciężarową scanią doszło wczoraj w m. Rzeplin. Jak ustalili policjanci, 77-latek wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej nie zauważył samochodu ciężarowego.

Wczoraj przed południem w miejscowości Rzeplin doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jak ustalili policjanci, jadący Volkswagenem 76-latek wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej nie zauważył Scanii, uderzył w ciężarówkę. Osobówka odbiła się od samochodu ciężarowego i uderzyła w znak drogowy. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 76-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Mieszkaniec gminy Ulhówek został przewieziony do szpitala.

Kierujący Scanią, 45-letni mieszkaniec Zamościa oświadczył, że w ostatniej chwili zauważył osobówkę i nie zdążył wyhamować, ani jej ominąć.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us