Reklama

#Zamość na zdrowie- zbiórka trwa!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Jest 8 kwietnia, a na koncie zbiórki pieniędzy na zakup środków ochrony osobistej dla zamojskich medyków mamy 12 169 zł! Cel wsparło 109 osób.

Akcja ruszyła 6 dni temu. Poprzez datek na portalu www.siepomaga.pl każdy z nas może pomóc lokalnej służbie zdrowia. Zbiórka to inicjatywa Zamojskiego Klubu Rotariańskiego wspierana przez Prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka.

- Szalejąca pandemia koronawirusa zagraża nam wszystkim. Jest to sytuacja, która zmusza nas do niestandardowych działań i zachowań. Apelujemy do mieszkańców Zamościa i regionu, abyście wsparli nas w tych działaniach, bo w jedności jest siła. Każdy grosz, który na to przeznaczymy, pozwoli nam wspólnie zabezpieczyć personel medyczny, który na pierwszej linii dba o nasze życie i zdrowie- zachęca do zbiórki Krzysztof Bork reprezentujący Rotary Klub Zamość.

Celem organizatorów akcji #Zamość na zdrowie jest zgromadzenie 50 000 zł. Cała zebrana kwota, zostanie przekazana na zakup m.in. maseczek, rękawic, fartuchów i przyłbic.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us