Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Z kwarantanny do domu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Pierwsza osoba, która od dwóch tygodni przebywała w kwarantannie zbiorowej w Zamościu, opuściła ją. Mężczyzna trafił tam bezpośrednio po powrocie z zagranicy. Podczas pobytu w kwarantannie nie zachorował, dzięki czemu dziś mógł bezpiecznie wrócić do rodziny.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dotyczy osób, które wjeżdżają do Polski z zagranicy, ale również tych, które miały kontakt z chorymi lub podejrzewanymi o zakażenie koronawirusem. Osoba, która nie może odbywać kwarantanny w miejscu zamieszkania, zostaje skierowana do ośrodka, w którym zorganizowano kwarantannę zbiorową.

Przypominamy, że osoby, które odbywają kwarantannę domową mają obowiązek korzystania z aplikacji Kwarantanna domowa. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl