Logo
Wydrukuj tę stronę

#lotdodomu. Ponad 25 tys. osób przyleciało do kraju

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Od 15 marca w ramach operacji „Lot do domu” do kraju powróciło 25 764 polskich obywateli - poinformowały dziś (22.03) Polskie Linie Lotnicze Lot. Przewoźnik podał, że wykonał 185 rejsów, najwięcej z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych i Hiszpanii.

W kolejnych dniach LOT zaplanował rejsy z Bergen, Oslo, Paryża, Amsterdamu, Londynu, Genewy, Bangkoku, Dubaju, Trondheim, Sztokholmu, Nicei, Zurychu, Dublina, Helsinek, Brukseli, Budapesztu, Kapsztadu, Larnaki, Zanzibaru, Chicago, Denpasar, Malediwów (Male), Kolombo, Cancun, Varadero, Filipin (Cebu i Manili), Hanoi, Sydney i Singapuru.

Rejsy w ramach operacji "Lot do domu" planowane są na podstawie zgłoszeń polskich obywateli, którzy chcą wrócić do kraju. Przypomnijmy, że zawieszone są wszystkie rozkładowe połączenia lotnicze. Zapotrzebowanie na przelot można zgłaszać za pośrednictwem platformy internetowej dostępnej pod adresem lotdodomu.com oraz lotdodomu.pl.

Wszyscy podróżni powracający do Polski samolotami są poddawani pomiarom temperatury ciała. Później kierowani są na obowiązkową 14-dniową kwarantannę.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl