Reklama

Szpital "papieski" wstrzymuje wykonywanie zabiegów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu wstrzymuje planowe przyjęcia pacjentów i zabiegi w naszym Szpitalu. To polecenie wojewody lubelskiego.

- Zgodnie z poleceniem Wojewody Lubelskiego z dnia 12 marca 2020 r., działającego na podstawie art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374) w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 w podmiotach leczniczych, w tym w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu: wstrzymane są przyjęcia planowe i zabiegi operacyjne, za wyjątkiem sytuacji dotyczących pacjentów w stanie bezpośredniego zagrożenia życia, zakazuje się odwiedzin pacjentów przez osoby spoza szpitala, wstrzymuje się wizyty przedstawicieli medycznych i handlowych w szpitalach i poradniach przyszpitalnych - informuje Ryszard Pankiewicz, zastępca dyrektora ds. Strategii Rozwoju, Marketingu i Komunikacji Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Polecenie wojewody lubelskiego podlega natychmiastowemu wykonaniu.

2 komentarzy

  • mm
    mm niedziela, 15 marzec 2020 11:29 Link do komentarza

    a pobieranie opłat z płatnego parkingu tez są wstzrymane????

  • Bogusław Łysy
    Bogusław Łysy czwartek, 26 marzec 2020 15:49 Link do komentarza

    {część komentarza została usunięta, apelujemy o kulturalną dyskusję} ty do końca życia pozostaniesz... głupcem

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us