Reklama

Schuman Bus przyjedzie do Zamościa

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Schuman Bus przyjedzie do Zamościa i zatrzyma się na Rynku Wielkim - 6 marca. Spotkanie z mieszkańcami, władzami, przedsiębiorcami, uczniami, nauczycielami i wszystkimi zainteresowanymi odbędzie się o godz. 19:00 w Sali Consulatus w zamojskim Ratuszu (Rynek Wielki 13).

Schuman "Prezydentem" wspólnoty narodów Europy - pod takim hasłem realizowane jest dzieło zorganizowane przez Instytut Myśli Schumana. Jest to podróż dookoła Polski i Europy w formie „Schuman Bus”, które ma na celu promocję idei Roberta Schumana – współzałożyciela Wspólnoty Europejskiej, oraz integrowanie ludzi, a w szczególności Polski i Polaków w celu odnowy modelu funkcjonowania Europy i budowania prawdziwej wspólnoty narodów europejskich.

Celem podróży „Schuman Bus” jest zachęcanie Polaków, którzy chcą respektować „Zasady Schumana” do integrowania się wokół Schumana i włączania się w jego dzieła oraz tworzenie „Grup Schumana” w całej Polsce i Europie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us