Reklama

Zamość: Ruszyła akcja "Kilometry Dobra" [ZDJĘCIA i WIDEO]

foto: Szymon Łyciuk foto: Szymon Łyciuk

W Zamościu rozpoczęła się kolejna edycja akcji "Kilometry Dobra". Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu zbiera złotówki na adaptację i remont budynków Stowarzyszenia. Zebrane środki przeznaczone będą na działania prowadzone na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.

- W 2019 roku zebraliśmy 89 054,92, czyli 2024 metry Dobra. Dzięki tym złotówkom sfinansowano wykonanie dokumentacji technicznej potrzebnej do przeprowadzenia remontu budynku oraz dofinansowano docieplenie budynku Świetlicy Rewalidacyjno-Rehabilitacyjnej - informuje Marcin Małecki z zamojskiego PSONI.

Celem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenie warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz wspieranie ich rodzin.

Wielki finał akcji "Kilometry Dobra" odbędzie się 7 czerwca na Rynku Wielkim.

MediaSpot promujący akcję.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us