Reklama

Zamość: Potrącenie pieszej na ul. Zamoyskiego

foto: Policja foto: Policja

72-letnia piesza została potrącona przez kierowcę Volkswagena Golfa. Do wypadku doszło w środę po południu na oznakowanym przejściu na ul. Zamoyskiego.

Jak informuje policja, wypadek wydarzył się około godz.17.00. 72-letnia mieszkanka Zamościa przechodząc przez oznakowane przejście została potracona przez samochód m-ki VW Golf. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 27-letniemu kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy, policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu. Mundurowi wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drogach, szczególnie w rejonie pasów.

8 komentarzy

 • janusz
  janusz czwartek, 16 styczeń 2020 10:33 Link do komentarza

  ...i wszystko się zgadza .Oświetlenie jakie było do tej pory było ok .wszystko było oświetlone jak należy , po zmianie oświetlenia na ledy .czy inne oszczędne, po prostu nic nie widać a jeszcze jak z naprzeciwka jedzie inne auto oślepi kierowce a pieszy wchodzi na jezdnie nawet ok 17 i na dodatek w ciemnym ubrania .kierowca naprawdę nic nie widzi . .Pieszy powinien bardziej uważąć . A nowe oświetlenie ulic powinno być natychmiast zmienione na bardziej efektywne .

 • MM
  MM czwartek, 16 styczeń 2020 12:48 Link do komentarza

  To przejście jest źle umiejscowione zaraz za zakrętem, samochody tam szybko jeżdżą, cud że jeszcze nikt nie zginął.

 • Bogusław Łysy
  Bogusław Łysy czwartek, 16 styczeń 2020 13:20 Link do komentarza

  Kolejna babcia która mknie przez przejście dla pieszych jak błyskawica. A potem rzuca się zdesperowana na maskę samochodu niewinnego młodego człowieka. Mam nadzieję że Kasta surowo ukarze staruszkę i uniewinni młodego szlachetnego kierowcę.

 • waaaaagh
  waaaaagh czwartek, 16 styczeń 2020 14:27 Link do komentarza

  pieszy nie ma pierszenstwa przed samochodem nauczcie sie wkoncu albo do piachu

 • olaf
  olaf czwartek, 16 styczeń 2020 14:46 Link do komentarza

  Na tym zakręcie są dwa, położone blisko siebie przejścia. Są słabo oświetlone, no i to drugie zawsze jest za zakrętem. Naprawdę łatwo tam o tragedię...... :( A te nowe ledy niedaleko kościoła są całkowicie bez sensu. Oślepiają kierujących. Nie widać czy ktoś jest na przejściu, tak dają po oczach.

 • Stop sodomii
  Stop sodomii czwartek, 16 styczeń 2020 16:28 Link do komentarza

  oż karwasz, narobiło się Najsztubów

 • grrrr
  grrrr czwartek, 16 styczeń 2020 18:06 Link do komentarza

  oj tam oj tam, moze dopiero wczoraj odebrał prawo jazdy

 • mieszkaniec
  mieszkaniec czwartek, 16 styczeń 2020 18:42 Link do komentarza

  Najlepsze jest i tak wyłączanie oświetlenia tuż przed 7 rano. Piesi ubrani na ciemno, oślepiające światła aut z naprzeciwka i o nieszczęście nietrudno. Jaki kretyn podjął decyzję o wyłączaniu światem o takiej godzinie?? To kretynizm . Tym bardziej, że na durnowate światełka i koncerty disco w polu kasę mają.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us