Reklama
Reklama

Pierwszy w tym roku „Skafander”

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Studiowanie jest opłacalne. Dzięki szerokiemu wachlarzowi różnego rodzaju stypendiów studenci UPZ mogą otrzymać porządny zastrzyk gotówki. Więcej o tym przeczytacie w nowym, pierwszym w 2020 roku, wydaniu Gazety Akademickiej „Skafander”. Co jeszcze ciekawego w niej znajdziecie?

O możliwościach podjęcia pracy podczas studiów i pogodzenia jej z nauką w wywiadzie dla „Skafandra” opowiada Paweł Chrzan z Biura Karier i Praktyk Studenckich UPZ. Z kolei dr płk Ryszard Suduł przedstawia zalety ukończenia studiów na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Jedną z nich są dodatkowe punkty za kierunkowe wykształcenie przy naborze do służb mundurowych.

W gazecie znajdziecie również sporo informacji o przedsięwzięciach młodzieży ze szkół średnich z Zamościa, Hrubieszowa, Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego, czy Krasnegostawu. Wartym uwagi jest wywiad z Aleksandrą Pupiec, uczennicą zamojskiego „Plastyka”, przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta Zamość.

W tym wydaniu przeczytacie także recenzję filmu „Boże Ciało”, której podjął się Bartłomiej Wojnarowski, absolwent Uczelni, redaktor naczelny e-miesięcznika „Adeste”.

W „Skafandrze” znajdziecie też sporo informacji o sukcesach sportowych zamojskich tenisistów stołowych i tenisistek, relację z turnieju charytatywnego „Walczymy razem z Sebastianem”, czy siatkarskiego turnieju o Puchar Rektora UPZ.

Gazetę Akademicką ”Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury. Poniżej publikujemy link do e-wydania „Skafandra:

https://drive.google.com/open?id=0B-6jHY2QGWgQRWZXbWVfVi1WNzVTeG0yMlJKTXZCWFFRQUpr

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us