Profesor Kutarski odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Prof. Andrzej Kutarski, który od czterech lat pracuje w zamojskim szpitalu "papieskim", znalazł się w gronie osób zasłużonych w służbie państwu i społeczeństwu. 19 grudnia w Pałacu Prezydenckim Szefowa Kancelarii Prezydenta Halina Szymańska wręczyła Prof. Kutarskiemu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, za wybitne zasługi dla rozwoju kardiologii, za osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej.

- Z racji otrzymania tego zaszczytnego wyróżnienia oraz nieocenionej pracy w naszym szpitalu na rzecz wszystkich pacjentów panu Profesorowi Andrzejowi Kutarskiemu składamy serdeczne gratulacje i życzy kolejnych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym – mówi lek. med. Andrzej Mielcarek, dyrektor szpitala.

Prof. Andrzej Kutarski w zamojskim szpitalu wykonuje zabiegi przezżylnego usuwania zużytych elektrod, których w placówce wykonano już ponad 1000. Szpital jest także wiodącą placówką na świecie w zakresie wykonywania tego typu zabiegów (TLE), które są bardzo skomplikowane i obarczonego wysokim ryzykiem powikłań.

1 komentarz

  • elżbieta
    elżbieta czwartek, 02 styczeń 2020 14:04 Link do komentarza

    Gratulacje Panie Profesorze, życzymy wszystkiego co najlepsze w roku, który już się zaczął, w 2020, ale także i w następne lata.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us