Piesza potrącona na ul.Wyszyńskiego w Zamościu

foto: Policja foto: Policja

To chyba najczęstszy scenariusz potrąceń na przejściach dla pieszych. Jedna auto zatrzymało się, aby przepuścić idącą po przejściu kobietę, drugie wjechało na pasy. Do takiego zdarzenia doszło w czwartek na ul. Wyszyńskiego w Zamościu.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący suzuki 86-letni mieszkaniec Zamościa jechał prawym pasem ruchu, przed przejściem dla pieszych ominął znajdującego się na lewym pasie kierującego, który zatrzymał się, aby przepuścić znajdującą się na przejściu pieszą i wjechał na pasy doprowadzając do potrącenia kobiety. 51-latka została przewieziona do szpitala na badania, po ich wykonaniu okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie doznała poważniejszych obrażeń. Policyjne badania trzeźwości wykazało, że kierujący suzuki oraz piesza byli trzeźwi. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 86-letniemu kierującemu zastały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności kolizji i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

1 komentarz

  • Me
    Me niedziela, 22 grudzień 2019 11:25 Link do komentarza

    Dziadek niech rowerem jeździ a nie autem!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us