Reklama

„Krok za krokiem” z nagrodą

foto: UM Zamość foto: UM Zamość

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu zostało laureatem pierwszego konkursu Prezydenta Miasta Zamość na „Najaktywniejszą Organizację Pozarządową Roku 2018”.

W konkursie mogły wziąć udział organizacje pozarządowe mające siedzibę w Zamościu i działające na rzecz mieszkańców miasta (w konkursie nie mogły brać udziału organizacje, które zgłosiły się do konkursu na Inicjatywę Pozarządową Roku organizowanego przez Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych we współpracy z miastem Zamość). Wyboru laureata dokonała kapituła.

Jak powiedziała podczas uroczystej gali (16.12.) zastępca prezydenta Zamościa Małgorzata Bzówka, konkurs ma nagradzać i promować organizacje pozarządowe, które podejmują różnorodne działania w ciągu roku. To również forma podziękowania za ich ciężką pracę i zaangażowanie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us