Logo
Wydrukuj tę stronę

Prawie 3 tony jedzenia zebrano podczas świątecznej zbiórki

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

2702 kg - dokładnie tyle udało się zebrać podczas Świątecznej Zbiórki Żywności na rzecz rodzin, które ze względu na niepełnosprawność znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Akcję zorganizowało w dniach 12-15 grudnia Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu.

Zbiórka odbyła się na terenie dziesięciu sklepów Sieci Społem Robotnik w Zamościu, a także sklepie Euro w Wielączy. W zbiórce udział wzięło ponad dwustu wolontariuszy z I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu i Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu oraz wolontariuszy z Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia w Zamościu. Dzięki wsparciu wolontariuszy a przede wszystkim pomocy klientów sklepów, którzy bardzo chętnie włączyli się w akcję udało się zebrać 2702 kg.

Paczki z żywnością jeszcze w tym tygodniu trafią do potrzebujących.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl