Reklama

Prawie 3 tony jedzenia zebrano podczas świątecznej zbiórki

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

2702 kg - dokładnie tyle udało się zebrać podczas Świątecznej Zbiórki Żywności na rzecz rodzin, które ze względu na niepełnosprawność znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Akcję zorganizowało w dniach 12-15 grudnia Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu.

Zbiórka odbyła się na terenie dziesięciu sklepów Sieci Społem Robotnik w Zamościu, a także sklepie Euro w Wielączy. W zbiórce udział wzięło ponad dwustu wolontariuszy z I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu i Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu oraz wolontariuszy z Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia w Zamościu. Dzięki wsparciu wolontariuszy a przede wszystkim pomocy klientów sklepów, którzy bardzo chętnie włączyli się w akcję udało się zebrać 2702 kg.

Paczki z żywnością jeszcze w tym tygodniu trafią do potrzebujących.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us