Reklama
Reklama

Świetlny labirynt w Zamościu. Dzisiaj premiera

foto: Gazeta Akademicka Skafander foto: Gazeta Akademicka Skafander

Zamojski Urząd Miasta zaprasza już do udziału w świątecznym jarmarku. Jednym z głównych punktów programu wydarzenia będzie premiera "Świetlnego Labiryntu", który powstał w Rynku Wielkim.

Jarmark rozpocznie się dzisiaj (6 grudnia) w samo południe. Zaplanowano darmowe ślizganie na zamojskim lodowisku. O godz. 18:00 odbędzie się premierowy pokaz świątecznych iluminacji, które pozostaną na Rynku Wielkim do końca lutego 2020r.

W programie trzydniowej imprezy są m.in. warsztaty z dekoracji świątecznych dla dzieci, gwiazdka z jeepów, Moto Mikołaje, koncert zespołu Violinki i konkurs na najpyszniejsze pierniczki.

Szczegółowy program na plakacie:

1 komentarz

  • taki pomysł
    taki pomysł sobota, 07 grudzień 2019 07:50 Link do komentarza

    chyba nie widzieli nigdy prawdziwego labiryntu Ci, ktorzy nazwali to labirynt :) a swoją drogą jakby w parku zrobili na pustych przestrzeniach fajny labirynt z zywopłotów, taki jak jest w niektorych ogrodach na swiecie to Zamosc by zasłynął

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us