Reklama
Reklama

Zima nie zaskoczyła drogowców?

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Śnieg mocniej popadał nad ranem, od 5:00 na zamojskie ulice miasta wyjechały m.in. piaskarko- solarki - informuje zamojski magistrat.

- Prognozy pogody zapowiadały opady od kilku dni. W gotowości, oprócz ZDG, było zamojskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. , które odpowiada (zgodnie z zawartą umową) za zimowe utrzymanie dróg - mówi dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu Marcin Nowak i równocześnie apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Piaskiem posypywane są chodniki, kładki, przejścia dla pieszych. "Miasto jest podzielone na cztery rejony, kolejność odśnieżania jest różna, dlatego prosimy pieszych i kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość." - czytamy w komunikacie.

Zarząd Dróg Grodzkich prowadzi całodobowe dyżury i stosownie do potrzeb, będzie angażować sprzęt potrzebny do pracy na drogach. Telefon dyżurny całodobowy to: 789-284-471.

Uwaga kierowcy, z prognoz synoptyków wynika, że dzisiejszej nocy i jutro mogą wystąpić marznące opady deszczu i mżawki powodujące gołoledź.

1 komentarz

  • mc
    mc wtorek, 03 grudzień 2019 18:58 Link do komentarza

    poczekajmy na prawdziwe opady i prawdziwą zimę Wtedy ocenimy czy zima zaskoczyła.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us