Logo
Wydrukuj tę stronę

"Skafander" odkrywa talenty

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Uwielbiam robić użyteczne rzeczy z niczego - mówi Bartłomiej Wierzchowiak, student I roku mechaniki i budowy maszyn w UPZ, a także mentor robotycznej drużyny NewTech Team 7570 Zamościa. W najnowszym numerze "Skafandra" przeczytacie wywiad z młodym konstruktorem, który poza nauką zaszczepia pasję do robotyki i mechaniki wśród młodszych kolegów. Co jeszcze znajdziecie w gazecie?

Młodzieżowa Rada Miasta Zamość ma nowy skład. Na czele gremium stanęła Aleksandra Pupiec z Liceum Plastycznego w Zamościu. W "Skafandrze" przeczytacie także o stołecznych wojażach Młodzieżowej Rady Miasta Hrubieszów. W tym numerze poznacie również historię walczącego z ciężką chorobą Piotrka Kozaka, ucznia ZSBiO w Biłgoraju.

Poza tym w gazecie znajdziecie obszerne relacje z dwóch konferencji organizowanych przez Uczelnię Państwową im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Pierwsza z nich - "Biznes bez barier" połączona była z jubileuszem 85 lat istnienia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju. Druga z kolei konferencja to "Człowiek w kręgu współczesnej kultury". Wzięli w niej udział wykładowcy i studenci UPZ, jak również z innych ośrodków akademickich z Polski i z zagranicy.

Gazetę Akademicką ”Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury.

Poniżej publikujemy link do e-wydania „Skafandra”:

LINK DO NOWEGO NUMERU

 

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl