Reklama
Reklama

Potrącenie 15-letniej pieszej

foto: Policja foto: Policja

15-letnia piesza weszła na jezdnię zza stojącego na przystanku autobusu. Wjechała w nią kierująca Fiatem.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godziny 17:00 w m. Horyszów Polski.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 15-letnia mieszkanka gm. Sitno wysiadła z autobusu i postanowiła przejść przez jezdnię. Kiedy nieletnia była już na jezdni została potrącona przez kierującą fiatem, 47-letnią mieszkankę gm. Sitno, która w tym czasie wymijała stojący na przystanku autobus. Kierująca osobówką widząc pieszą na jezdni chcąc ją ominąć rozpoczęła manewr hamowania jednak nie zdołała uniknąć zderzenia. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Załoga karetki pogotowia udzieliła 15-latce pomocy medycznej i przewiozła ją do szpitala na dalsze badania. Na szczęście okazało się, że nieletnia w wyniku potrącenia poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierująca, jak i piesza były trzeźwe. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us