Reklama
Reklama

Akcja "znicz" podsumowana

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zakończyła się akcja „Znicz 2019”. W województwie lubelskim doszło łącznie do 14 wypadków drogowych, w których jedna osoba zginęła, 15 osób zostało rannych.

Policyjne działania w ramach akcji "znicz" trwały od 31 października do 3 listopada. Służbę pełniło więcej patroli, szczególnie na drogach dojazdowych do miast i w okolicach cmentarzy. Policjanci sprawdzali m.in. prędkość kierujących, stan techniczny pojazdów, czy trzeźwość kierujących.

W czasie trwania tej akcji w województwie lubelskim doszło łącznie do 14 wypadków drogowych, w których jedna osoba zginęła, zaś 15 osób zostało rannych. Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj po południu w m. Zagrody w pow. biłgorajskim. Kierujący Seatem potrącił na przejściu 35-letniego mężczyznę. Niestety pieszy zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

W tych dniach odnotowano także ponad 200 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali ponad 70 nietrzeźwych kierujących. Z ogólnej liczby 14 wypadków - w sześciu - brali udział piesi, z kolei trzy wypadki zostały spowodowane przez nietrzeźwych kierujących.

1 komentarz

  • Stop pijanym kierowcom
    Stop pijanym kierowcom poniedziałek, 04 listopad 2019 12:26 Link do komentarza

    Dla mnie to kretynizm. Jak sie wie ze ma sie prowadzic samochod to sie nie pije a jak juz sie pije to nie na umor. Przypominam ze bez alkoholu i innych uzywek tez mozna sie swietnie bawic.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us