Reklama

"Cmentarz parafii katedralnej" - książka, cegiełka

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

"Cmentarz parafii katedralnej" jest książką-cegiełką, kupując ją pomożesz wyremontować zabytkowe nagrobki i pomniki zamojskiego cmentarza. Anna Sokołowska, autorka książki, będzie sprzedawała publikację 1 listopada w godzinach 11:30-13.00 przy Domku Grabarza na cmentarzu parafialnym w Zamościu.

Przewodnik po cmentarzu opisuje groby zabytkowe z XIX i XX w. jak i późniejsze, które skrywają prochy ważnych dla Zamościa mieszkańców, łącznie 364 pozycje. Przewodnik pomoże dostrzec to, czego nie zauważamy idąc w pośpiechu lub zamyśleniu, zadumani nad losem najbliższych – dodaje autorka. Książkę można kupić także w sklepie Dewocjonalia przy katedrze zamojskiej, w Antykwariacie przy ul. Staszica, w księgarniach przy ul. Grodzkiej i Żeromskiego jak również w Muzeum Zamojskim i Zamojskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Historycznej (budynek ratusza).

Całkowity dochód ze sprzedaży książki 1 listopada zasili konto Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us