Reklama
Reklama

Dzień kariery zawodowej w zamojskim "Elektryku" [ZDJĘCIA]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W dniu 22.10.2019 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu odbył się Dzień Kariery Zawodowej, który doskonale wpisał się w obchody XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery organizowanego z inicjatywy Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych pod hasłem "Pasja, Profesja, Powołanie".

W organizację szkolnego wydarzenia zaangażowali się szkolni doradcy zawodowi, pracownicy: ELKABEL, Castorama Zamość, Lumax, Ospel, Hager, Perspectiva-Solutions, Szkoła Jazdy – Dobra Szkoła, Wojskowa Komisja Uzupełnień w Zamościu jak i Przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej, Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisławy Leszczyńskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy filia w Zamościu a także Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu. W trakcie prelekcji uczniowie zdobyli niezbędne informacje na temat poruszania się po rynku pracy, zapoznali się z ofertą zaproszonych gości, którzy przygotowali stoiska prezentujące swoje osiągnięcia.

Dzień Kariery Zawodowej w Elektryku to wydarzenie cykliczne. Każdego roku z inicjatywy dyrekcji i nauczycieli organizowana jest taka uroczystość. Uczestniczą w niej uczniowie zarówno ZSP Nr 3 jak i innych zamojskich szkół.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us