Reklama
Reklama

Odpowiedzą za kradzież perfum

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

25-letnia kobieta oraz jej o rok młodszy znajomy odpowiedzą za kradzież markowych perfum z terenu sklepu. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Policjanci odzyskali część skradzionego towaru. Za kradzież cudzej rzeczy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- W miniony weekend przedstawiciel jednego z zamojskich sklepów kosmetycznych powiadomił policjantów o kradzieży markowych perfum z terenu sklepu. Zawiadamiając o przestępstwie oznajmił, iż sprawcy z półek sklepowych zabierali buteleczki perfum pozostawiając jedynie puste pudełka. Puste opakowania zauważył pracownik ochrony podczas rutynowej kontroli i o zaistniałym przestępstwie powiadomił kierownika sklepu. Wartość strat przedstawiciel pokrzywdzonego wycenił na kwotę ponad 500 zł. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Wyjaśnieniem zgłoszonej kradzieży zajęli się kryminalni z zamojskiej komendy. Pomocnym w rozwiązaniu sprawy okazał się zapis monitoringu. Po jego przejrzeniu policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie kradzieży. 25-letnia mieszkanka powiatu częstochowskiego oraz jej o rok młodszy znajomy z Zamościa zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży. Policjanci odzyskali również część skradzionych perfum.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za kradzież cudzej rzeczy można trafić do zakładu karnego nawet na 5 lat.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us