Reklama
Reklama

Mokre: Zatrzymany z podróbkami

foto: Policja foto: Policja

Zarzuty wprowadzania do obrotu odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi usłyszy 26-letni obywatel Bułgarii, który na giełdzie oferował do sprzedaży nielegalny towar. Policjanci oraz funkcjonariusze urzędu celno skarbowego zabezpieczyli łącznie 630 sztuk podrobionej odzieży, bielizny i butów.

- Wczoraj policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na terenie giełdy w m. Mokre wspólnie z funkcjonariuszami zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Celno Skarbowego przeprowadzili działania wymierzone w nieuczciwych sprzedawców oferujących do sprzedaży towar z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. W czasie działań mundurowi na stoisku handlowym, na którym do sprzedaży oferowane były „markowe” ubrania zabezpieczyli 630 sztuk bluz sportowych, spodni „dresowych”, swetrów, czapek, koszulek, męskiej bielizny oraz butów, na których umieszczone były podrobione znaki towarowe wiodących marek odzieżowych. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Nielegalny asortyment oferował do sprzedaży 26-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna został zatrzymany i wraz z zabezpieczonym towarem przewieziony do komendy. Usłyszy zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu towarów z zarejestrowanym znakiem towarowym. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us