Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Miał 3 słoiki z marihuaną

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z Zamościa zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu 3 słoiki z marihuaną. - Z takiej ilości można byłoby wykonać ponad 280 porcji dilerskich tego narkotyku - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Do zatrzymania 34-latka doszło w piątek.

- W trakcie przeszukania zajmowanych przez mężczyznę pomieszczeń policjanci znaleźli 3 słoiki, a w nich susz roślinny, odnaleźli także elektroniczną wagę. Badanie narkotestem wykazało, że była to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli nielegalną substancję w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 280 dilerskich porcji tego narkotyku. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Mieszkaniec Zamościa został zatrzymany i przewieziony do komendy. Śledczy jeszcze wczoraj przedstawili 34-latkowi zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Mężczyzna usłyszał również zarzut uprawy konopi innych niż włókniste. W czasie pracy nad sprawą mundurowi ustalili bowiem, że zabezpieczona marihuana pochodzi z nielegalnej uprawy, którą 34-latek prowadził w kompleksie leśnym w jednej z podzamojskich miejscowości. Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

Zarówno za posiadanie środków odurzających, jak i uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl