Reklama
Reklama

Skokówka: Śmiertelne potrącenie pieszego na przejściu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

65-latek zmarł w szpitalu po tym jak przechodząc przez przejście dla pieszych został potrącony przez pojazd marki Dacia. Za kierownicą auta siedziała 68-letnia mieszkanka powiatu chełmskiego.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 19:00, w podzamojskiej miejscowości Skokówka.

- Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca pojazdem marki Dacia Sandero jadąc od strony Krasnobrodu w kierunku Zamościa na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 65-letniego mieszkańca gminy Zamość. Pieszy przechodził ze strony lewej na prawą względem ruchu pojazdu. W chwili potrącenia znajdował się już na prawej stronie drogi. 65-latkowi natychmiast została udzielona pomoc medyczna. Mężczyzna w stanie przytomnym został przewieziony do szpitala niestety po kilku godzinach od zdarzenia zmarł. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca Dacią była trzeźwa, natomiast 65-latek w organizmie miał ponad promil alkoholu. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us