Logo
Wydrukuj tę stronę

"Podróbki" na giełdzie

foto: Policja foto: Policja

20-letni obywatel Bułgarii usłyszy zarzuty wprowadzania do obrotu na terenie giełdy w m. Mokre odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Policjanci zabezpieczyli ponad 280 sztuk podrobionych swetrów i bluz sportowych.

- Wczoraj policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na terenie giełdy w m. Mokre na jednym ze stoisk handlowych ujawnili odzież z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. „Markowe” swetry i sportowe buzy do sprzedaży oferował 20-letni obywatel Bułgarii. Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 280 sztuk nielegalnego asortymentu z podrobionymi znakami towarowymi wiodących marek odzieżowych. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzecznik KMP w Zamościu. -20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszy zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu towarów z zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie miał prawa używać. - dodaje.

Prawo własności przemysłowej za tego typu przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl