Reklama

"Podróbki" na giełdzie

foto: Policja foto: Policja

20-letni obywatel Bułgarii usłyszy zarzuty wprowadzania do obrotu na terenie giełdy w m. Mokre odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Policjanci zabezpieczyli ponad 280 sztuk podrobionych swetrów i bluz sportowych.

- Wczoraj policjanci z Zamościa zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej na terenie giełdy w m. Mokre na jednym ze stoisk handlowych ujawnili odzież z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. „Markowe” swetry i sportowe buzy do sprzedaży oferował 20-letni obywatel Bułgarii. Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 280 sztuk nielegalnego asortymentu z podrobionymi znakami towarowymi wiodących marek odzieżowych. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzecznik KMP w Zamościu. -20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszy zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu towarów z zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie miał prawa używać. - dodaje.

Prawo własności przemysłowej za tego typu przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

1 komentarz

  • Obserwator
    Obserwator wtorek, 17 wrzesień 2019 08:06 Link do komentarza

    Podróbki są na każdej giełdzie w Mokrem. Cóż to za sensacja.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us