Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość: Zderzenie ciężarówki i auta osobowego

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Zderzenie samochodu ciężarowego z autem osobowym w Zamościu, na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Jak informuje policja, 27-letni kierujący samochodem osobowym marki Honda został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano na wysokości Castoramy. 

- 27-letni mieszkaniec Zamościa, który kierował samochodem marki Honda nagle zauważył, że jadący przed nim kierujący samochodem ciężarowym marki Daf z naczepą ma włączony lewy kierunkowskaz. 27-latek chcąc uniknąć zderzenia rozpoczął manewr hamowania, kiedy zorientował się, że nie zdąży wyhamować postanowił spróbować wyprzedzić ciężarówkę z prawej strony. Jednak nie uniknął zderzenia - poinformowała nas Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący Hondą. - dodaje.

Obaj kierujący byli trzeźwi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl