Reklama
Reklama

Mokre: Motocyklista wjechał w kapliczkę

foto: Policja foto: Policja

27-latek stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w metalowe ogrodzenie przydrożnej kapliczki. Kierujący maszyną był trzeźwy, nie posiadał jednak wymaganych prawem uprawnień do kierowania motocyklem. Trafił do szpitala.

- Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj po godzinie 8.00 w m. Mokre. Jak wstępnie ustalili mundurowi 27-letni mieszkaniec Zamościa kierując motocyklem marki Honda na łuku drogi nagle stracił panowanie nad jednośladem, zjechał na lewą stronę jezdni, a następnie uderzył w metalowe ogrodzenie znajdującej się na poboczu kapliczki. 27-latek został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że motocyklista był trzeźwy. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że 27-latek nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Jak informuje rzeczniczka, najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość, niedostosowana do panujących na drodze warunków. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us