Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek z udziałem motocyklisty na ul.Wojska Polskiego w Zamościu

foto: Policja foto: Policja

39-letni kierowca osobówki, wykonując manewr skrętu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. Doszło do zderzenia pojazdów. 17-letni kierowca jednośladu zastał przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj na ul. Wojska Polskiego w Zamościu.

- Jak wstępnie ustalili mundurowi 39-letni mieszkaniec Lublina kierując samochodem m. Dacia skręcał w lewo w ul. Bema. Nie upewnił się jednak czy może ten manewr wykonać bezpiecznie i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka motocyklem m. Honda. W wyniku upadku kierujący jednośladem 17-latek z Zamościa doznał obrażeń. Załoga karetki pogotowia przewiozła 17-latka do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno motocyklista, jak i kierujący samochodem byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl