Reklama

Wypadek z udziałem motocyklisty na ul.Wojska Polskiego w Zamościu

foto: Policja foto: Policja

39-letni kierowca osobówki, wykonując manewr skrętu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. Doszło do zderzenia pojazdów. 17-letni kierowca jednośladu zastał przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj na ul. Wojska Polskiego w Zamościu.

- Jak wstępnie ustalili mundurowi 39-letni mieszkaniec Lublina kierując samochodem m. Dacia skręcał w lewo w ul. Bema. Nie upewnił się jednak czy może ten manewr wykonać bezpiecznie i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka motocyklem m. Honda. W wyniku upadku kierujący jednośladem 17-latek z Zamościa doznał obrażeń. Załoga karetki pogotowia przewiozła 17-latka do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno motocyklista, jak i kierujący samochodem byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us