Reklama
Reklama

Wakacyjny rekord w Stylowym

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W lipcu zamojskie kino odwiedziła rekordowa liczba widzów – 23 839. Popularnością cieszyły się przede wszystkim filmowe propozycje dla najmłodszych. Największym hitem okazał się „Król Lew” czyli nowa, fabularna wersja disneyowskiego klasyka. Kultową bajkę obejrzało 8113 osób. Chętnie wybieranym tytułem była też druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych "(5757 widzów), a także „Spider-Man: Daleko od domu” (3372 widzów) oraz horror „Annabelle wraca do domu” (2699 widzów).

Przez całe wakacje w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbywają się spotkania filmowe dla dzieci pod nazwą Bajkowe Lato. Seansom filmowym towarzyszą zabawy i atrakcje dla najmłodszych. Z oferty można skorzystać jeszcze do 20 sierpnia, we wtorki o godz. 10:30. Bilety: 14 zł. W repertuarze obecne są nie tylko bajki, ale także komedie, horrory, tytuły polskie i zagraniczne oraz filmy studyjne o szczególnych walorach artystycznych, prezentowane w kameralnej sali studyjnej CKF Stylowy.

W sierpniu w ofercie kina kolejne gorące wakacyjne hity – „Toy Story 4” – bardzo lubiany film wytwórni Disney-Pixar. Chudy, Buzz i spółka powracają wraz z wieloma nowymi, zabawnymi postaciami. Premiera animacji 9 sierpnia. Tydzień później na ekranach zagości „Pewnego razu… w Hollywood” dziewiąty film Quentina Tarantino. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Zobaczymy w nim niezwykłą obsadę (w postać Romana Polańskiego wciela się polski aktor - Rafał Zawierucha) i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood. Ponadto w dniach 14-17 sierpnia CKF Stylowy zaprasza na 7. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Szczegółowe informacje: www.zamoscfilmfestival.pl

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us